Пуер

Поява чаю пуер тісно пов'язана з історією Китаю. Китайці віднайшли чудові властивості цього напою декілька тисяч років тому. Провінція Юньнань на південному заході країни була відома своїм чаєм вже 1700 років тому. В одному з її повітів — Пуер — і був віднайдений спосіб приготуваня однойменного чаю, який відомий густою консистенцією, темним наси...

Поява чаю пуер тісно пов'язана з історією Китаю. Китайці віднайшли чудові властивості цього напою декілька тисяч років тому. Провінція Юньнань на південному заході країни була відома своїм чаєм вже 1700 років тому. В одному з її повітів — Пуер — і був віднайдений спосіб приготуваня однойменного чаю, який відомий густою консистенцією, темним насиченим кольором і очищуючими властивостями.

Докладніше

Пуер Товарів у наявності: 6

Підкатегорії

  • Шен пуер

    Традиційно пуер виходить в результаті дозрівання сирцю маоча. Залежно від технології цей процес займає кілька днів. Потім отриманий продукт може поставлятися на ринок під назвою «мао-ча» або пройти подальше дозрівання. В іншому випадку його пресують у форми, і він зберігається в необхідних умовах. Час дозрівання може змінюватися від місяців до десятків років. Чай, який пройшов стадію дозрівання, називається «шен-пуер».

  • Шу пуер

    Шу пуер - готовий або витриманий пуер, відноситься до категорії чорний (темних чаїв). Винайдено в 1978 році і до кінця вісімдесятих поширився по всій території Китаю породжуючи великий експорт. Шу пуер буває як пресованим, так і розсипним.

Показані 1 - 6 із 6 пунктів
Показані 1 - 6 із 6 пунктів